Žádosti o koleje pro akademický rok 2019/2020 (Koleje SKM UP jsou téměř obsazeny)

wednesday 7. august 2019, 17:23 – Text: skm

V současné době je, na rozdíl od let minulých, kapacita kolejí pro akademický rok 2019/2020 téměř vyčerpaná. Volná místa pro muže již v tuto chvíli nejsou k dispozici, pro ženy zbývá jen několik málo posledních. Další žádosti tedy budou uspokojovány v průběhu měsíce srpna i září spíše jednotlivě na základě počtu studentů, kteří nepotvrdí zájem o nabídnutou možnost ubytování a na koleje nenastoupí (platí pro muže i ženy). Žádosti budou uspokojovány postupně podle data a času jejich podání. Student/ka obdrží informaci o změně stavu žádosti emailem. Více informací Vám podají příslušné ubytovací referentky.

Postup:

Stávající studenti - žádosti o koleje pro akademický rok 2019/2020 je možné nyní podávat. Žádosti se registrují elektronicky přes přihlášení k Portálu UP (https://www.portal.upol.cz/). Po úspěšném přihlášení vyberte "dlaždici" Koleje / ISKAM.

Nově nastupující studenti - žádosti o koleje pro akademický rok 2019/2020 budou moci přijatí studenti podávat pravděpodobně od začátku měsíce června (záleží na termínech přijímacích zkoušek na jednotlivých fakultách). Žádosti se registrují elektronicky přes přihlášení k ubytovacímu systému ISKAM (https://www.iskam.upol.cz/).  V menu "Odkazy" zvolte položku "Přihlášení uchazečů". Zadejte své příjmení a rodné číslo (zahraniční studenti použijí "rodný kód" vygenerovaný UP).

Postup po přihlášení k ISKAMU (společné) - v menu "Ubytování" zvolte možnost "Žádosti o ubytování (pořadníky)", dále pak datum nástupu (plán od), plán do (přednastaveno na 30. 6. 2020)  a preferovanou kolej i náhradní kolej a potvrďte tlačítkem "Podat žádost". Stručný návod je k dispozici ZDE. Pro již studující platí postup od bodu 3. V případě problémů, nebo dotazů, nás kontaktujte na adrese koleje@upol.cz .

Důležité upozornění: do 14. 4. 2019 bude možné rezervovat si konkrétní místo na kolejích pouze ubytovaným studentům na jejich stávající pokoj !!! Od 15. 4. 2019 bude možné rezervovat si jakékoliv volné místo.

Back