Kdo jsme

Statut Správy kolejí a menz Univerzity Palackého v Olomouci

Jsme účelové zařízení UP, do jehož hlavní činností spadá ubytování a stravování studentů a zaměstnanců UP. Do doplňkové činností se řadí ubytování, stravování, catering a pronájem pro širokou veřejnost.

Naše poslání

Naším posláním je podpořit studenty při studiu v Olomouci. Snažíme se zajistit komfort hodný řádného studia v rámci kolejí a menz. Studenti si mohou najít vhodné prostředí pro studium v našich studovnách a jiných klidových zónách. Podporujeme zdravý životní styl: v některých budovách máme stolní tenis, posilovny, ve všech budovách máme kolárny

Naše mise: „Dobré místo pro studium a život“

Proč si vybrat nás

Ubytování a stravování nabízíme v těsné blízkosti fakult, nebo v klidných lokalitách. Většina kolejí se nachází u menz kousek od centra města. Součástí kampusu jsou venkovní a krytá sportoviště. Koleje nabízejí podmínky pro studium (studovny, rychlé připojení k internetu, mezinárodní studenti) a zázemí (posilovny, prádelny, TV místnosti). Levné stravování v menzách a doplňkový prodej na recepcích téměř nonstop jsou samozřejmostí. Nabízíme i koleje s bezbariérovým přístupem a pokoji.

Komu nabízíme naše služby

Naše služby jsou určeny především studentům a zaměstnancům Univerzity Palackého. Snažíme se vždy vyjít vstříc i studentům jiných vysokých a středních škol (vždy s minimálním věkem 18 let). Široké veřejnosti a jiným subjektům nabízíme ubytování, stravování, catering a pronájem při volných kapacitách jako doplňkovou činnost.

Fakturační údaje

Univerzita Palackého v Olomouci