Ubytování studentů UP v období prázdnin od 30. 6. 2023 do 1. 9. 2023

• jedná se o ubytování 30 a více nocí
  • k dispozici je lůžková kapacita na VŠ kolejích B. Václavka a Neředín
  • rezervaci provádí referentky nebo vedoucí kolejí B. Václavka a Neředín
  • při pobytu kratším než 60 dnů se k poplatku za ubytování hradí poplatek z místního pobytu ve výši 21,- Kč/ den, viz. vyhláška Statutárního města Olomouc č. 14/2020 o místním poplatku z pobytu
  • ceník ubytování zde

KRÁTKODOBÉ UBYTOVÁNÍ

• jedná se o ubytování kratší než 30 nocí
  • k dispozici je lůžková kapacita na VŠ kolejích B. Václavka a Neředín
  • ubytování od 14:00-17:00 a 18:00-23:00 bez rezervace přímo na recepci koleje B.Václavka  a Neředín po předložení ISIC/studentské karty
  • ubytování doprovodu studenta je možné dle ceníku  krátkodobého ubytování  hostů
  • ceník ubytování zde