Žádosti o koleje pro akademický rok 2018/2019

sobota 10. březen 2018, 17:23 – Text: skm

Stávající studenti - Žádosti o koleje pro akademický rok 2018/2019 je již možné nyní podávat. Žádosti se registrují elektronicky přes přihlášení k Portálu UP (https://www.portal.upol.cz/). Po úspěšném přihlášení vyberte "dlaždici" Koleje / ISKAM".

Nově nastupující studenti - Žádosti o koleje pro akademický rok 2018/2019 budou moci přijatí studenti podávat nejdříve od začátku měsíce června (záleží na termínech přijímacích zkoušek na jednotlivých fakultách). Žádosti se registrují elektronicky přes přihlášení k ubytovacímu systému ISKAM (https://www.iskam.upol.cz/). Pro přihlášení zvolte možnost "Přihlášení uchazečů" a zadejte své příjmení a rodné číslo (zahraniční studenti použijí "rodný kód vygenerovaný UP).

Postup v ISKAMU (společné) - V menu ISKAMu zvolte možnost "Žádosti o ubytování (pořadníky)", dále pak datum nástupu a preferovanou kolej a potvrďte. Stručný návod je k dispozici ZDE. Pro již studující platí postup od bodu 3. V případě problémů, nebo dotazů, nás kontaktujte na adrese koleje@upol.cz .