Žádosti o koleje pro ak. rok 22/23 (POZOR ZMĚNA pro vyšší ročníky)

Pátek 1. duben 2022, 15:06

Nastupující studenti prvních ročníků s kladným rozhodnutím o PŘIJETÍ ke studiu pro ak. rok 2022/2023 mohou podávat žádosti o ubytování na kolejích.
Kapacita kolejí pro studenty vyšších ročníků je v současné době již vyčerpaná (15. 5. 2022).

• Nyní si mohou studenti (s kladně vyřízenou žádostí) vytvořit rezervaci na kterékoli koleji a libovolném neobsazeném místě (postup včetně toho jak zaplatit). Po vytvoření rezervace je nutné uhradit tzv. "Ubytovací jistotu" viz. předchozí návod.
  • Žádosti budou uspokojovány pouze do vyčerpání volných kapacit! Platí pro stávající i nové studenty.

UPOZORNĚNÍ: Na koleji E. Rošického je možné vytvořit rezervaci nejdříve od 16. 9. 2022!

Žádosti se podávají elektronickou formou v ubytovacím systému ISKAM. Stávající studenti postupují přes přihlášení do Portálu UP, pak "dlaždice" Koleje/ISKAM. Studenti nastupující do prvních ročníků se přihlašují přímo na adrese iskam.upol.cz (použijí menu "Odkazy" a "Přihlášení uchazečů"). Podrobnější informace o ubytovacím řízení (jak podat žádost, zvolit pokoj, zaplatit atd.) jsou k dispozici v dokumentech na stránkách skm.upol.cz. Informace o jednotlivých kolejích (umístění, kapacita, vybavenost atd.) naleznete v sekci Ubytování — Základní informace.

Pozn.: Od 1. 9. 2022 vstupuje v platnost nový ceník kolejného!