Podmínky krátkodobého i delšího ubytování studujících během prázdnin

Pondělí 20. květen 2024, 14:17 – Text: (skm, gsd)

Od 30. června do 2. září 2024 se mohou studenti a studentky Univerzity Palackého ubytovat na kolejích za těchto podmínek:

Dlouhodobé ubytování

- jedná se o ubytování na 30 a více nocí

- k dispozici je lůžková kapacita na kolejích 17. listopadu a Neředín

- rezervaci ubytování zajistí na základě žádosti studenta referent/ky nebo vedoucí kolejí Šmeralova, 17. listopadu a Neředín

- při pobytu kratším než 60 dnů se k poplatku za ubytování hradí poplatek z místního pobytu ve výši 50 Kč / den, viz. vyhláška č. 14/2023 o místním poplatku z pobytu Statutárního města Olomouc

- ceník dlouhodobého ubytování studujících je k dispozici zde

Krátkodobé ubytování

- jedná se o ubytování kratší než 30 nocí

- k dispozici je lůžková kapacita na kolejích Šmeralova, 17. listopadu a Neředín

- ubytování je možné zajistit každý den od 14:00 do 17:00 a od 18:00 do 23:00 bez rezervace osobně v den příjezdu na recepcích koleje Šmeralova a Neředín po předložení ISIC/studentské karty

- k poplatku za ubytování se hradí poplatek z místního pobytu ve výši 50,- Kč / den, viz. vyhláška č. 14/2023 o místním poplatku z pobytu Statutárního města Olomouc

- ubytování doprovodu studenta je možné dle ceníku krátkodobého ubytování hostů

ceník krátkodobého ubytování studujících je k dispozici zde