Ordinace na kolejích rozšiřuje provozní dobu

Zdroj: 123RF
Čtvrtek 5. říjen 2023, 12:25 – Text: gsd

Na pět dní v týdnu, mimo víkendy, rozšiřuje svou provozní dobu ordinace praktického lékaře, kterou mohou využít studující na UP při pobytu mimo své domovské bydliště. Ordinaci provozuje MOJE AMBULANCE, a. s., na koleji J. L. Fischera.

Ordinaci praktika mohou nově studentky a studenti Univerzity Palackého v případě potřeby navštívit každý všední den od 7:00 do 13:00, jen ve čtvrtek je v provozu pouze odpoledne od 13:00 do 19:00. Sídlí na koleji J. L. Fischera v 1. n. p. bloku B (Šmeralova 10) a má samostatný vstup. Další podrobnosti ke zdravotní péči na kolejích UP naleznete na webu SKM.

V případě závažných akutních zdravotních potíží je doporučeno obrátit se na Lékařskou pohotovost či Oddělení urgentního příjmu Fakultní nemocnice Olomouc, které pracuje v nepřetržitém provozu.

Nová provozní doba ordinace na koleji J. L. Fischera:

Po 7:00–13:00
Út 7:00–13:00