Omezený přístup na koleje od 27. 12. 2020

Pondělí 4. leden 2021, 8:16

V souvislosti se zhoršením epidemické situace v ČR a přechodem do 5. stupně protiepidemického systému PES dochází od 27. 12. 2020 do odvolání k úpravě a omezením režimu na UP. Podrobnosti naleznete v aktuálním opatření vlády. Adaptaci protiepidemické tabulky PES pro školství (včetně režimu VŠ) si můžete prohlédnout zde.

Na kolejích se zakazuje poskytování ubytování studentům vysokých škol, kteří mají na území České republiky jiné bydliště, v ubytovacích zařízeních vysokých škol, s výjimkou studentů, kteří se mohou účastnit vzdělávání (zdravotnické obory aj.), jdou na zkoušky a studenti, kteří mají koleje jako své bydliště (stvrzeno podpisem vyplněného formuláře).

Vláda ČR také svým usnesením ze dne 14. prosince 2020 rozhodla o úplném zrušení pracovní povinnosti pro studenty od 16. prosince 2020.

Další důležitou informací je možnost nově odevzdat klíče do depozitu do konce kalendářního měsíce a platit 50% kolejného od následujícího měsíce do odvolání.

Pro případné dotazy k ubytování či placení kolejného se obracejte na své referentky nebo vedoucí koleje.