Nastudujte si prázdninový provoz menz a bister. Platí do 22. září

Foto: Vojtěch Duda
Středa 29. květen 2024, 14:15 – Text: (gsd)

Menzy Univerzity Palackého včetně bister FreshUP upravují na dva prázdninové měsíce každoročně otevírací dobu. Již 13. června ukončí hlavní menza odpolední provoz. Upravená letní provozní doba platí až do začátku zimního semestru.

První červencový týden, do kterého spadá státní svátek, menzy ani bistra neotevřou. Od druhého červencového týdne bude většina menz a bister fungovat v běžném či zkráceném režimu.

Do konce prázdnin bude uzavřena menza Neředín, kterou již v průběhu června využívá minimální počet strávníků, až do nového semestru pak FreshUPy na právnické a filozofické fakultě (tř. Svobody 26) a menza Šmeralova, jejíž služby zastane hlavní menza 17. listopadu.

Druhý červencový týden zůstane uzavřena menza v Holici, odstávku Správa kolejí a menz UP využije k opravě podlahové krytiny a úpravě prostoru výdeje jídel. Čtrnáctidenní odstávku bude mít v polovině prázdnin FreshUP na pedagogické fakultě.

Hlavní menza 17. listopadu bude od pátku 14. června vydávat jídlo do 14:30. Odpolední směny znovu zavede se zimním semestrem 23. září.

Podrobný rozpis prázdninového provozu menz a bister Univerzity Palackého naleznete zde.