Stravování v menzách UP

Vaříme široký výběr teplých jídel české a zahraniční kuchyně. Pizzu pečeme na počkání, což zaručuje nejvyšší čerstvost. Vedle klasických pokrmů si vždy nabízíme i vegetariánská nebo veganská a bezlepková jídla. Vybírat lze polévku, různé druhy salátů a zákusky. Jídlo si lze také odnést sebou.

Stravování je určeno studentům, zaměstnancům UP a široké veřejnosti. U nás si vybere každý.

Objednávání jídel a dobíjení stravovacího účtu

Systém umožňuje objednávání a výdej jídel pomocí čipových karet (zaměstnanecké karty, studentské ISIC karty a karty pro cizí strávníky). Studentské a cizí karty lze dobíjet za hotové či stravenkami pouze na hlavní pokladně v menze 17. listopadu, v menze Neředín a Holice. Dále je možné si zřídit inkasní platbu.

Systém umožňuje objednávky dopředu, kdy je Vám zaručeno, že Vámi vybrané jídlo bude k dispozici, nebo z nabídky můžete vybírat i bezprostředně před výdejem.

Nabídku naleznete v aktuálním jídelním lístku v pravém horním rohu.

Možnosti jak si objednat jídlo naleznete v horním nabídce stravování pod "Jak si objednat jídlo"


Menza 17. listopadu - tř. 17. listopadu 54, Olomouc

Menza nabízí široký výběr teplých jídel české a zahraniční kuchyně. Pizzu pečeme na počkání, což zaručuje nejvyšší čerstvost. Vybírat lze polévku, různé druhy salátů vč. salátového baru a zákusky. V těsné blízkosti se nachází Přírodovědecká, Právnická a Pedagogická fakulta a koleje UP.

Menza Šmeralova - ul. Šmeralova 6, Olomouc

Menza nabízí široký výběr teplých jídel české a zahraniční kuchyně. Vybírat lze polévku a různé druhy salátů vč. salátového baru. V těsné blízkosti se nachází Přírodovědecká, Právnická, Pedagogická fakulta, kolej Generála Svobody, J. L. Fischera a Bedřicha Václavka UP. Menza je přímo spojena s kolejemi Šmeralova a 17. listopadu.

Menza Křížkovského - ul. Křížkovského 8, Olomouc

Rektorátní menza v historickém centru města nabízí široký výběr teplých jídel české a zahraniční kuchyně. Vybírat lze polévku, různé druhy salátů. V těsné blízkosti sousedí s filozofickou a o kus dále s cyrilometodějskou teologickou fakultou. Přírodovědecká, právnická a pedagogická fakulty jsou v docházkové vzdálenosti přes park, stejně jako areál kolejí.

Menza Neředín - tř. Míru 115, Olomouc

Menza nabízí široký výběr teplých jídel české a zahraniční kuchyně. Pizzu pečeme na počkání, což zaručuje nejvyšší čerstvost. Vybírat lze polévku, různé druhy salátů vč. salátového baru a zákusky. V těsné blízkosti se nachází Fakulta tělesné kultury a Aplikačního centrum BALUO.

Menza Holice - ul. Šlechtitelů 11, Olomouc

Menza nabízí široký výběr teplých jídel české a zahraniční kuchyně. Vybírat lze polévku, různé druhy salátů vč. salátového baru a doplňkový sortiment. Menza se nachází v areálu pracovišť Přírodovědecké fakulty a Vědeckotechnického parku UP v Olomouci - Holici.

Menza Lékařská fakulta - ul. Hněvotínská 3, Olomouc

Menza nabízí výběr teplých jídel české a zahraniční kuchyně. Vybírat lze polévku a ze salátového baru. Menza se nachází v budově Teoretických ústavů Lékařské fakulty UP v areálu Faktulní nemocnice Olomouc.

Nápověda

Možnosti jak si objednat jídlo

Možnosti jak si objednat jídlo naleznete v horním nabídce stravování pod "Jak si objednat jídlo"

Inkasní platba online

Za zmínku určitě stojí i možnost zřízení si inkasní platby online pro stravování. Stačí se přihlásit do: menza.upol.cz/WebKredit nebo přes portál UP a v Nastavení v E-banking vyplnit nutné údaje: číslo účtu, ze kterého se budou měsíčně strhávat peníze na stravování, minimální částku a hladinu dorovnání (doporučené hodnoty: dorovnávat na 1 700 Kč, minimální pohyb 100 Kč).
Nezapomeňte pak povolit čerpání ve vaší bance ve prospěch našeho účtu: 19-1096380267, kód banky: 0100 (KB).

Nápověda

Pro lepší pochopení stravovacího systému se stačí podívat do nápovědy, např. na s. 16 naleznete informaci k inkasní platbě: menza.upol.cz/WebKredit