Žádosti o koleje pro ak. rok 22/23 (POZOR ZMĚNA NEJEN pro vyšší ročníky)

Čtvrtek 4. srpen 2022, 0:00

Kapacita kolejí SKM UP pro studenty v ak. roce 2022/2023 je v současné době již vyčerpaná (4. 8. 2022)

• Nyní je možné si rezervovat místo pouze v případě, že některý ze studentů nepotvrdí platnou rezervaci, sledujte proto ubytovací systém ISKAM.

UPOZORNĚNÍ: Na koleji E. Rošického je možné vytvořit rezervaci nejdříve od 16. 9. 2022!

Žádosti se podávají elektronickou formou v ubytovacím systému ISKAM. Stávající studenti postupují přes přihlášení do Portálu UP, pak "dlaždice" Koleje/ISKAM. Studenti nastupující do prvních ročníků se přihlašují přímo na adrese iskam.upol.cz (použijí menu "Odkazy" a "Přihlášení uchazečů"). Podrobnější informace o ubytovacím řízení (jak podat žádost, zvolit pokoj, zaplatit atd.) jsou k dispozici v dokumentech na stránkách skm.upol.cz. Informace o jednotlivých kolejích (umístění, kapacita, vybavenost atd.) naleznete v sekci Ubytování — Základní informace.

Pozn.: Od 1. 9. 2022 vstupuje v platnost nový ceník kolejného!